Towarzystwo Budownictwa Społecznego "Zieleń Miejska" Sp. z o.o.

Kontakt

Towarzystwo Budownictwa Społecznego
“Zieleń Miejska” Sp. z o.o.
ul. Gordziałkowskiego 9
05-800 Pruszków
KRS: 0000039568
email: tbszm@tbszm.com.pl

 

Godziny pracy:

Od 30 września 2019 r. zmiana godzin pracy w TBS „Zieleń Miejska” Sp. z o.o.

Poniedziałek: 8.00 – 18.00
Wtorek, Środa, Czwartek: 8.00 – 16.00
Piątek: 8.00 – 14.00

Zmiana tymczasowa: wtorki i czwartki są dniami wewnętrznymi.

Przyjęcia interesantów:
Poniedziałek: 12.00 – 17.00

 

Inspektor Danych Osobowych: IOD@tbszm.com.pl

Kierownik dz. administracji Anna Kossińska e-mail:anna.kossinska@tbszm.com.pl (22)160-37-15
Inspektor nadzoru budowlanego

 

Ewa Stelmachowska e-mail:ewa.stelmachowska@tbszm.com.pl (22)160-37-37
Mieczysław Paczka e-mail:mieczyslaw.paczka@tbszm.com.pl (22)160-37-28
Administratorzy

 

 

 

Aleksandra Drelichowska e-mail:aleksandra.drelichowska@tbszm.com.pl (22)160-37-17
Agnieszka Kraszewska-Cąkała e-mail:administracja2@tbszm.com.pl (22)160-37-18
Jolanta Piotrowska e-mail:jolanta.piotrowska@tbszm.com.pl (22)160-37-19
Renata Sochacka e-mail:administracja@tbszm.com.pl (22)160-37-20
Renata Suchocka e-mail:renata.suchocka@tbszm.com.pl (22)160-37-16
Magdalena Łęcka e-mail:magdalena.lecka@tbszm.com.pl
Windykacja

 

Renata Milczarek e-mail:renata.milczarek@tbszm.com.pl (22)160-37-24
Małgorzata Zabłocka e-mail:malgorzata.zablocka@tbszm.com.pl (22)160-37-25
Mariusz Osuch e-mail:mariusz.osuch@tbszm.com.pl (22)160-37-38
Księgowość (czynsze)

 

Joanna Owczarek e-mail:joanna.owczarek@tbszm.com.pl (22)160-37-13
 Patrycja Lampart e-mail:patrycja.lampart@tbszm.com.pl (22)160-37-14
Księgowość (wspólnoty) Bożena Ciesielska e-mail:wspolnoty@tbszm.com.pl (22)160-37-21
Justyna Popławska e-mail:justyna.poplawska@tbszm.com.pl (22)160-37-22
Księgowość Magdalena Czajkowska e-mail:magdalena.czajkowska@tbszm.com.pl (22)160-37-34
Anna Tober e-mail:anna.tober@tbszm.com.pl
Zgłoszenia awarii i usterek Grażyna Tomasik e-mail:zgloszenia@tbszm.com.pl (22)160-37-26

 

DZIAŁ TECHNICZNY
DYŻURNY HYDRAULIK codziennie do godz. 21 501 097 966
DYŻURNY ELEKTRYK w godz. 7.00- 15.00 w dni pracujące, od poniedziałku do piątku 504 140 477
DYŻURNY ELEKTRYK w godz. 15.00 – 7.00 oraz w dni wolne od pracy Spółki 787 645 369