Towarzystwo Budownictwa Społecznego „Zieleń Miejska” Sp. z o.o.

Kontakt

Towarzystwo Budownictwa Społecznego
“Zieleń Miejska” Sp. z o.o.
ul. Gordziałkowskiego 9
05-800 Pruszków
KRS: 0000039568
email: tbszm@tbszm.com.pl

Inspektor Danych Osobowych: IOD@tbszm.com.pl

Kierownik dz. administracji i eksploatacji Anna Kossińska e-mail:anna.kossinska@tbszm.com.pl (22)160-37-15
Główny księgowy Iwona Stępień e-mail:iwona.stepien@tbszm.com.pl (22)160-37-23
Specjalista ds. kadrowo-płacowych Małgorzata Ragus e-mail:malgorzata.ragus@tbszm.com.pl (22)160-37-27
Specjalista ds. technicznych. Kierownik robót Bartłomiej Magnuski e-mail:bartlomiej.magnuski@tbszm.com.pl (22)160-37-29
Inspektor nadzoru budowlanego Ewa Stelmachowska e-mail:ewa.stelmachowska@tbszm.com.pl (22)160-37-37
Mieczysław Paczka e-mail:mieczyslaw.paczka@tbszm.com.pl (22)160-37-28
Specjalista ds. administracji i eksploatacji Aleksandra Drelichowska e-mail:aleksandra.drelichowska@tbszm.com.pl (22)160-37-17
Agnieszka Kraszewska-Cąkała e-mail:administracja2@tbszm.com.pl (22)160-37-18
Jolanta Piotrowska e-mail:jolanta.piotrowska@tbszm.com.pl (22)160-37-19
Renata Sochacka e-mail:administracja@tbszm.com.pl (22)160-37-20
Renata Suchocka e-mail:renata.suchocka@tbszm.com.pl (22)160-37-16
Młodszy specjalista ds. windykacji Renata Milczarek e-mail:renata.milczarek@tbszm.com.pl (22)160-37-24
Małgorzata Zabłocka e-mail:malgorzata.zablocka@tbszm.com.pl (22)160-37-25
Kierownik ds. księgowości Monika Kalinowska e-mail:monika.kalinowska@tbszm.com.pl (22)160-37-33
Księgowość (czynsze) Joanna Owczarek e-mail:joanna.owczarek@tbszm.com.pl (22)160-37-13
(22)160-37-14
Specjalista ds. finansowo-księgowych (wspólnoty) Bożena Ciesielska e-mail:wspolnoty@tbszm.com.pl (22)160-37-21
Referent ds. finansowo-księgowych Justyna Popławska e-mail:justyna.poplawska@tbszm.com.pl (22)160-37-22
Młodszy specjalista ds. finansowo-księgowych Magdalena Czajkowska e-mail:magdalena.czajkowska@tbszm.com.pl (22)160-37-34
Młodszy specjalista ds. ewidencji awarii i usterek Grażyna Tomasik e-mail:zgloszenia@tbszm.com.pl (22)160-37-26

 

DZIAŁ TECHNICZNY
KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO (22) 160 37 30
PRZETARGI / INWESTYCJE (22) 160 37 31
INSPEKTOR NADZORU (22) 160 37 28
KIEROWNIK ROBÓT (22) 160 37 29
DYŻURNY HYDRAULIK 501 097 966
DYŻURNY ELEKTRYK w godz. 7.00- 15.00 w dni pracujące, od poniedziałku do piątku 504 140 477
DYŻURNY ELEKTRYK w godz. 15.00 – 7.00 oraz w dni wolne od pracy Spółki 787 645 369